۵۵۰ هنرمند در کنار هم!

هی میگن تصویر سال !تصویر سال!

هر چند هر سال از کیفیت عکسهای عکاسان کاسته میشود و امسال هم زمزمه ای مبتنی بر حضور عکسهای ضعیف ، در میان خود عکاسان را میشنویم ولی  هنوز هم همه مان میدانیم جامعه هنری و عکاسیمان به دور از تفکرات قومی و رفاقتی به برگزاری این جشنها احتیاج دارد و نه باید برگزار کنندگان آن را همراهی نکرد!

دست آقای صمدیان درد نکنه!به هر حال چند سالی است این جشن را برپا میکنند و باید خدا قوت جانانه ای را تحویل ایشان د اد!

من هم برای اولین بار امسال شرکت کردم و ۶ فریم عکس ورزشی زنان دارم!

محل برپاییه جشن،مثل هر ساله،خانه هنرمندان ایران است!

 من که نفهمیدم چه خبره؟!یه پاتق!یه جاییه برای خاله زنک بازی؟یه جاییه برای تیکه و کنایه زدن به هم!یه جاییه برای مسخره کردن هم؟؟؟؟یا اینکه یه اتفاقی است که دوست و دشمن رو میذاره کنار هم!

من به عنوان عکاسی کوچک،  پنجمين جشن بزرگ تصوير سال که با حضور 550 هنرمند ایرانی برگزار شد را ،به همه این دوستان تبریک میگم.

7y6v4ie.jpg

شرح این عکس:

من ، آکو ، نغمه عزیز در حال بحث و گفتگو درباره عکسها،علی الخصوص انتخاب عکسهای من و اینکه چقدر انتخاب عکسها بد بوده! اه
عکس از : کیان امانی
تصویر سال هنرمندان ایران!
خانه هنرمندان ایران
تا 2 آذر برپاست
/ 3 نظر / 218 بازدید
بابک

سلام از ۳۶۰ پرسان و پرسان به اينجا رسيدم غريبه ام ولی علاقه زيادی به عکاسی دارم چندين ساله که انواع مجلات عکاسی از عکس و دوربين عکاسی و عکس نامه و عکاسی خلاق و تصوير رو می خونم ولی چيزی که مشخصه بيشتر درگيری با جنبه های مادی و تبليغی اين مجلاته و اگه نگم که هيچ ولی خيلی کم جنبه های هنری اين مجلات خيلی کم رنگ شده تازه اين آقايون و خانم های عکاس خيلی وقتشون پر شده و بيشتر کارهای انتخاب عکس و مقالات رو به کسانی که يا تخصص ندارند و يا کم تجربه هستند قصد توهين به کم تجربه ها رو ندارم که خودم خيلی خيلی کم تجربه ام ولی مجله ای که در مقياس کشوری توزيع ميشه بايد نظارت بيشتر و بيشتری روش بشه

+ FARSHADPLUS + فرشاد مثبت

Photo Exhibition : Our Iran's Nature . سلام دوست عزيز؛ از شما دعوت مي كنم تا از نمايشگاه عكس من با عنوان "طبيعتِ ايران ما" چه بصورت حضوري و چه بصورت آنلاين ديدن فرماييد. آدرس و اطلاعات كامل تر در http://VoiceOfTheNature.com/exhibitionfarshad.htm