همه بریم بهشت!(مبارزه با بدحجابی!!!)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آقای حداد! لطفا با مهربانی به این عکس نگاه کنید -( مسیح علی‌نژاد)

 

پلیس زن

در حاشیه طرح مبارزه با بد حجابی در میدان هفت حوض

 

 

پلیسان زن حاضر در این عملیات

 

بقیه عکسها در خبرگزاری عکس سوره

در حین مبارزه،کسانی را دیدم که به نام آزادی(تعریفی که خود تنها بدان آ گاهند!!) حرف می زدند،و هر چه بیشتر از این تنها حق انسان دفاع می کردند،بیشتر برده ی خواست خودشان به نظر می رسیدند.برده ی زندگی ای که خودشان انتخاب نکرده بودند و اما تصمیم گرفته بودند با آن بسازند.......چرا که کسی به آنها القاکرده بود این به نفع شان است.در حقیقت،میترسیدند از هر تغییری که ممکن بود دنیای مانوس شان را بلرزاند.

 

نمی دونم کجا دارم زندگی میکنم؟!از بدو ورود به این دنیا خاکی(1365)تنها جیزی که به خاطرم مونده!جنگ!حالا از هر جنسی باشه!

 

جنگیدنو دیدیم و جنگ کردنو یادمون دادن!تا الان که 21سال از زمان جنگیدنم میگذره!ولی نمی دونم چرا جنگجوهای خوبی از آب در نیومدیم؟!

 لعنت خدا بر کیست؟!!!جنگجو یا سرباز تحت فرما ن؟!

دوران نوجوانی که پر از رویاهای کودکانه بودم،به  یه چیزی خیلی فکر میکردم.فکر میکردم.به اینکه آدما هر کدوم از یه نردبون میان پایین و میشن مال اون سرزمین و خاک!

الان که بزرگتر شدم و حقایق عجیبی و میبینم،تازه فهمیدم که چه خبره؟و قضیه این نرده و حصار چیه؟!واقعیت به همین شدت و با همین اغراق در مجاورت ماست.و حضور داره و روز به  روز قوی تر میشه وبستر وسیعی به نام جامعه داره که مدام  باعث تکاملش میشه!

یه جور زور و استبداد،غیر منطقی!که متاسفانه جامعه،عرف، قانون از این امر حمایت میکنه و حتی پشتوانه قانونی به آن میده! و نتیجه ای جز تباهی و نابودی نداره!

مدتی بود  که روی  زنان و اجتماع محدود و گرفته شان فکر میکردم.و در مقایسه با کشورهای دیگه(اعم از اسلامی و غیره..)به یه نتیجه ای رسیدم/که زنان سرزمین من،در زندانی نا مرئی به بند کشیده میشن!

ولی از همه بدتر که داغونم میکنه،زندگی در کشوری با شعار اسلامی ایرانی است!ولی هیچ وقت اسلام ناب و نفهمیدم!هم نسلان من تو غربت دین و فرهنگ شون دست و پا میزنند!و شعله های  همه اینها از یه فرهنگ خاصی برافروخته میشه که نسبت آشکاری هم با دین داره!و این غیر منصفانه ترین اتفاقه!

نمی دونم چرا باید در جایی به دنیا بیام و بزرگ بشم که همه چیش،پنهانه! دینش،قانونش،مذهبش،تاریخش!چرا همیشه باید زنان سرزمین من، تو تمام دنیا،دنبال ایجاد یه ترحم کاذب باشند!

رسما امروز با رفتن،و عکاسی کردن از  مکانهایی که نیروی انتظامی  به عنوان،محیط های آلوده نام برد!از خودم بدم اومد!از تمامی قانونهای انسانی و به اصطلاح اسلامی هم متنفر شدم!

جیزهایی میبینیو میشنوی که آه ازت بلند میشه!آخه کسی نیست بگه اجبار و تحمیل کی درست بوده؟!بابا جان،این خانه از پایبست،ویران است!لاپوشونی تا کی؟!

یه روز کتک زدن دانشجو!یه روز زندانی کردن زنان در روز زنان!یه روز تحصن معلما بدبخت!یه روز فرار شهرام جزایری!و هر روز جنایت و مکافات! و از این حرف های کلیشه ای کودکانه........یه جور سرگرمی...

 

از این که از همجنسانم عکاسی میکردم و فحش می خوردم،دلم به حال خودمو اونا سوخت!ای کاش نردبان ورودمون شکسته بود!یا حداقل اینقدر بلند بود که حالا حالا ها ازش پایین نمیومدیم!

 

اگه هم اومدیم!ای کاش انتخاب با خودمون بود!خالقم میگفت:انسان را خلق کردیم،اختیار دادیم تا بیاموزد،وگر نه فرقش با حیوان چیست؟!

عده ای  اگر معتقدند، دختران سرزمینمان بد حجابند!و اسلام این مملکت و دارن نابود میکند و  ریشه شان باید زده شود تا رشد نکند و جامعه رو به فسق و فجور نکشونن!و به نسل بعد منتقل نکنند.چرا کسی بهشون جواب نمیده!که این نسل چیو یاد گرفت؟جز اینکه همیشه هزاران هزار رفتار غیر اسلامی و غیر انسانیو دیده و مدام هم میبینه! بد حجابی که در بینش گمه!آخه اسلام کی گفته حجاب رو با لگد و کتک و زندانی کردن و بردن حیثیت انسان،باید جا انداخت؟!آخه این نسل کی،اسلام واقعیو تو مملکتش و قوانیینش دیده،که حالا بخواد به درستی اعمالش کنه؟!

دوستی خبرنگار از اهالی هلند دارم،میلی امروز ازش دریافت کردم و سوال عجیبی ازم پرسید!

گفت:تو بزور مسلمون شدی؟!بالاخره شما به چه خدایی اعتقاد دارید!خدایی که در اسلام ازش گفته شده و امامانی که در اسلام امامت و رهبری میکردند،که اینطوری حکومت نمی کردند! حکومتشون اسلامی بود،ولی چرا تو کشورت همه چی زوره؟!بهم گفت:تو اونجا عذاب میکشی؟اینجا میگن:دخترای همسنو سالتو شلاق هم زدند؟!و............

به خدا حالم بد شد!اگه صحنه ای ر و که دو روز پیش در  پاساژ گلستان نمیدیدم، میگفتم نه!کتک نمیزنند!ولی صحنه باتوم خوردن و لگد زدن  مامور نیروی  انتظامی به صورت اون دخترو مگه میشه فراموش کرد؟!آخه به چه جرمی! بد حجابی؟!خیلی خنده داره.......

بزرگی میگه: دو نوع احمق وجود داره:آنان که به خاطر یک تهدید،از انجام کاری دست میکشند و آنان که گمان میکنند میتوانند به کاری دست بزنند،چون تهدیدگرانه است!

آخه تکلیفه این همه جرم و جنایت و گند کاری دیگه چی میشه!چرا همیشه در سکوت انجام میشه؟ایران من از هر جرم و کثافت کاری پاکه!؟و فقط بزرگترین مساله اش بد حجابیه که داره اسلام و از خودش نا امید میکنه؟؟؟؟؟؟

در این چند روز،عکاسی کردم ولی نه به حمایت و نفی سازمانی یا گروهی!بیشتر سر کنجکاوی.

این مدت یه سوالی برام پیش اومد:یعنی کی میشه،ایران اسلامی،مردان اسلامی هم داشته باشه؟کی میشه چشمهای هیز تعدادی از مردان به اصطلاح مسلمونمون برای همیشه کور بشه تا وقتی دخترای بیچاره رو میگرفتن و میبردند با نگاهاشون و حرفاشون  آدمو عذ ا ب ندن؟و فکر نکنند اومدن سیرک!

تو این کلان شهر،فقط دختران باعث از بین رفتن اسلام واقعه ایند؟آخه کجاست اون انصاف؟همه چی به لودگی و مسخره بازی داره میگذره؟ و صدای هیچ قانونی هم در نمیاد!دیشب در آگاهی وزراء معروف،دختراییو میدیدم که اصلا هیچ توجیهی به گرفتنشون نبود!و خانواده هایی که از فشار روانی،حال و روز درستی نداشتند آخه این همه فشار و اذیت رو یه جوون و خانواده بیچارش،درسته؟مردم کم بدبختی دارن!

ولی ای کاش روزی میشد تا بفهمم،دین و قانون واقعی ایران اسلامی چیه؟ وحاکمان واقعی اسلامی چی جوری،اسلامیو که شایستگیشوداشت  به درستی اجرا میکردند؟پس رهبران اسلامی چه میکردند،که جووناشون،اسلامو تو صحن کربلا میدیدن؟و انتخاب گر خودشون بودند.نه جبری و نه سایه سنگین غیر عقلانی! ما کی میخواییم یاد بگیریم،با این کارها،رهی به آبادی نخواهییم برد.

تو این پستم، نتونستم خوب شروع کنم و خوب حرفمو دسته بندی کنم،دیگه مشکل همیشگی،آخه، نویسنده خوبی نیستم!برای همین عکسهای زیادی و استثنا گذاشتم،چون زبان تصویر برام همیشه گویا تر است!

پیشنهاد میکنم مطلب دوست عزیزم باید همه چادر سر کنند؟(مسیح علی نژاد)  رو هم بخونید!

برادران و خواهران،همه با هم بریم بهشت!

برادر مسلمون،تو دیگه چرا؟!شما موفق شدید، من دیگر متحول شده‌ام!

در این باره بخوانید!

 پلیس تهران در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی

 Iranian police start summer crackdown on women's dress

پرستو هم نالید!او دروغ می‌گوید امنیتِ اجتماعی را تأمین می‌کند. من هویت‌ام را دروغ می‌گویم. و همین‌قدر احمقانه

لینکهای مرتبط با پنجمین عکس:

۱) A Child Begging for Her ‘Immodest’ Mom

۲)  التماس یک کودک برای مادر بد حجاب!

۳)آقای حداد! لطفا با مهربانی به این عکس نگاه کنید -( مسیح علی‌نژاد)

۴) رضا مهدوی هزاوه(سرنشینان اتوبوس سبز رنگ )

۶)من مانکن نیستم. من حتی مجسه زنده مد هم نیستم. این چیزها اصلا در فلسفه زندگی من نمی گنجد. من تنها رنگ ها را دوست دارم.

 

۷) روسریتو بکش جلو"٬ "دکمه پایین مانتوت رو ببند!

۸)پاینده ایران

۹)خود واگویه ها

۱۰)من زنم با همه زنانگیم...

۱۱)بایست باید مانتوات را متر کنم!

۱۲شما موفق شدید، من دیگر متحول شده‌ام!

١٣) Don't Arrest My Mum!

/ 79 نظر / 261 بازدید
نمایش نظرات قبلی
جعفر قلندری

بهرجمالتان

بدون نام

واقعا" نمی فهمید یا خودتونو زدین به نفهمی نمی فهمین ریشه ی ناامنی / فساد/ بی بندو باری و.... همش از بدحجابی وفاحشه گیریه!!!!! البته من نمی گم همشون سروته یه کرباسن اما دختر یا زنی که هر جور بخواد لباس می پوشه و تو جامعه ظاهر میشه حقشه ببرنش یه گوشه سر به نیستش کنن هر بلایی می خوان سرشون بیارن "اون وقت می گن جامعه نا امنه" د_خودتون کردین که لعنت بر خودتون !!!! داری تو مملکت اسلامی زندگی می کنی پس باید تابع قوانینش باشی!!! ناراحتی؟؟ هری

بدون نام

پس از تایید نویسنده ی وبلاگ؟؟؟ خوب اگه این نویسنده اینقد ترسو باشه که جرات نمایششو نداشته باشه چی؟؟؟!!

نسل پاک

بهتون تبريک ميگم هم بابت عکسهای قشنگتون و هم بخاطر هدف مقدستون

پرستو

قلمتون خیلی قشنگه، خیلی جالب نوشتین با اجازه من قسمتی از متن شما رو تو بلاگم نوشتم، البته با ذکر منبع شاد باشید

آزاده

سلام مريم عزيز، همه زنان ايران به تو مديونيم كه كمك مي كني حال و روز ما رو اطلاع رساني كني! يك گله كوچيك دارم اونم اينه كه گفتي بعضي ها واقعا حقشونه! در بصره هم وقتي چهل پنجاه تا زن به اصطلاح بد حجاب رو مي كشن يه عده اي مي گن حقشونه! و وقتي طالبان يه مرد بدون ريش يا يه زن بدون برقع استاندارد رو مجازات ميكنن عده اي هميشه مي گن اونها حقشونه! بيا قبول كنيم كه لا اكراه في الدين و قبول كنيم بعضي ها حق دارن كه نخوان با ما به بهشت بيان! آيا مطلبم رو سانسور مي كني ؟

آیدین

جواب اون ترسویی که بی نام پیام میذاره این است که مجریان اسلامی رو هم در حال نماز دیدیم. این شما هستید که باید روی افکار تون که در 1 متری زمین قرار داره حجاب بپوشونید نه زنان و دختران .

شبدین

لازم است چند نکته جهت اطلاع افرادی که ایران را کشوری اسلامی می نامند ذکر شود. یک کشور تعرفی از چندین بعد است که مجموعه آنها یک کشور را می سازد در این خصوص می توان به مجموعه ای از انسانها شامل اقوام و ملل وآداب و رسوم از گذشته تا به حال به علاوه عقاید و باور ها از دیر باز تا کنون در محدوده جغرافییایی مشخص با شرایط اقلیمی خواص آن اشاره کرد پس همانطور که ذکر شد عقاید تنها بخشی از یک کشور است و بخشی بسیار کوچک به اندازه یک نفر از آن کشور بنابراین کشور ما ایرانی است نه اسلامی اگر غیر این است ملیت شمایی که این کشور را اسلامی می داند ایرانی نیست اسلامی است. کشور دین ندارد این شما هستید که دین دارید من تاکنون ندیده ام کشورم نماز بخواند ویا حج برود. به امید روزی که کشور ما بی دین شود و مردم مان با ایمان اکنون که بر عکس است.

صليب

سلام اسمم صلیب به هیچی اعتقاد ندارم منو به خاطره موی فشن 5 بار گرفتن ولی هیچ گوهی نتونستن بخورن سرهنگ حسینی یه احمق بیشتر نیست من ازادم و به خاطره ازادیم میجنگم[شیطان]

آندرداگ

اوه.[اوه]احساس می کنم همه احمقن.حجاب یعنی چی؟ها؟مهم راه خداست....[خنثی]ما نباید خرافاتی باشیم و خرافاتی زندگی کنیم باید حقیقت دنیا رو بفهمیم نه اینک دنبال این حجاب لعنی باشیم[اوغ]که واقا حالم از این واژه بهم می خوره...... خدا رو بشناسیم .................ازش پیروی کنیم..................بپرستیمش نه اینکه دنبال دین و مذهب و حجاب و گیر دادن به دخترای مردم باشیم[افسوس][قهر]