پناهم به حسین...

qxs66s.jpg

r920ec.jpg

rrjhpk.jpg

21o63jc.jpg

sv4cbs.jpg

21crqz4.jpg

2ic06bs.jpg

ادامه عکسها در سوره

خیلی روز بدی بود!

طوری که اینقدر آدما رو نفرین کردم و دل پر دردی از جماعت عرب جاهل و زن ندیده داشتم که حد نداشت!

وقتی هر عمله ایو تو این جماعت لباس عزای حسین بر تن میفرستن همینه دیگه!!!کسایی که اهل جهالت اند و هنوز دختر زنده به گور میکنند! کسایی که حتی ثانیه ای به تو که دختری در جماعت مردانه در حال عکاسی هستی،اجازه حضور نمی دهند و مدام با طعنه و تهدید تو رو میخوان از این دایره بیرون به اندازن! یا هر فرد بی شعور و احمقی که معلوم نیست کیه و برای چی دستور میده و خودش رو مامور منکرات معرفی میکنه و مدام با توهین و تحقیر و ناسزا قصد ارشاد تو را دارد!من چی میتونم بگم آخه؟ آخ از زمانی که تو حین عکاسی هستی و یه دست مردانه کاپشنتو از پشت میکشه و مانع از انجام کارت میشه و مدام کلمه گناهکار و به زبون میاره چون در بین مردانی و تنت به تن اونا میخوره اینجا رو به گناه آلوده کردی.بهش میگم به تو چه که من گناه میکنم و با لفظ بی ادبانه ای میگه: برو تو قبرستون گناه کن،اینجا جاش نیست!

حالم بهم میخوره! از همه این اراذلی که مدام نگاه های انحراف آمیزشون تو رو تعقیب میکنه! و در بیان ارشادشون تنها به شهوت های نفسانیشون فکر میکنند نه چیز دیگه!

وقتی که نخوای کم بیاریو جلوشون وایسی، مجبورت میکنن که مثل خودشون رفتار کنی!

آخرشم که نشستیو داری عکستو میگیری یه آن پیر عرب این جماعت با چوب میاد طرفتو هلت میده! و مردم غیور ایران ایستادند و نظارگر این ماجرا هستن! احسنت به این مردم که از عزاداری حسین و یارانش فقط تشنگی کربلا رو یاد گرفتند ولا غیر....

خیلی عزاداریتون درسته؟؟؟!

دست برادران نیروی انتظامی هم درد نکنه که شاهد کتک خوردن و فرش زمین شدن یه دختر عکاس (خودم) به دست این جاهلان بی دین و خدا بودند و صداشون هم در نیومد!

پناه من هم همیشه بر خداست...

/ 58 نظر / 253 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ميم شين

من هم مثل حسام. نمی دونم چی بگم.

دانشجویان آزادیخواه و برابری طلب دانشگاههای سراسر

از شما میخواهیم که هر جا که هستید، در مدرسه و دانشگاه، واحد های محلی دانشجویان، و یا دانش آموزان آزادیخواه و برابری طلب را تشکیل دهید و اعلام موجودیت کنید. اگر در اهداف ما شریک هستید، اگر خود را در جدال با به سیاهی و تباهی کشیدن محیط های آموزشی با ما در یک جبهه میدانید به این صف بپیوندید. با هر عقیده و مرامی که دارید خود را متعلق به دانشجویان و یا دانش آموزان آزادیخواه و برابری طلب اعلام کنید.این نام را بر خود بگذارید. همانطور که در مقابل تعرض برده داران همه بردگان شورشی اعلام کردند که ما اسپارتاکوس هستیم امروز در مقابل تعرض به آزادیخواهی همه آزادیخواهان باید اعلام کنیم که ما آزادیخواه و برابری طلب هستیم.

ابوالفضل

حالم از مردهایی که قلبشون سیاهه بهم میخوره

امير

واقعن شگفت زده شدم مريم، اصلن فکر نميکردم آخرش اينجوری بشه. اما خوب چه می شود کرد که دردهای امثال ما از اين اجتماع کج خلق و کوته فکره که اين طرز عزاداری شونه (بماند که اصل قضيه حقيقت است يا افسانه). کل زندگی بقيه رو به خودشون اجازه ميدن مختل کنن که ميخان برن بهشت!! اين وضع اجتماع ماست که اگر خوب دقت کنيم خود ما هم مبرا نيستيم: اجتماع دروغگو، مادی گرا و پول پرست، متظاهر، چاپلوش، طماع،ترسو،خود محور و خودخواه،ظالم و ظالم پرست، فرصت طلب، تجاوزگر به ضعفا و کرنش کننده ی اغنیا، ... در يک کلام اجتماع بی اخلاق بد اخلاق!! فکر نکنم هرگز اجتماع ايران مثل الان کثيف بوده باشه، کثيف و حال بهم زن.... ببخشيد که سر درد دل من هم باز شد.....

امير

راستی مريم من خيلی وقته لينکت کردم اگه دوست داشتی تو هم اينکارو بکن. (اين پيام خصوصيه)

یک نفر مثل تو-

مریم جان می دانم- سخته که از کسی بخوای خاطراتش- که تمام زندگیش رو از گذشته تا این لحظه رقم زده- رو کنار بگذاره و 2باره مسائلی که بدیهی به نظر میان رو زیر سوال ببره. روچه حسابی حسین رو مقدس میدونی؟ تو که اگه یک نفر متلک جنسی بگه چندشت می شه- اشتهای جنسی حسین رو چه طور تفسیر می کنی؟ قضیه ارینب- که به خاطرش ماجرای کربلا اتفاق افتاد رو تحقیق کن. ارینب نام واقعی آن زن نبود،حسین-که تازه کم اشتهاترین آنها بود- این زن را به دلیل زیباییش به این نام می خواند. حقیقت با پرده پوشی جور در نمی یاد. الان چند سانت تو سیمان پیشرفت می کنیم- ولی 2 نسل بعدپس از یعقوب لیث صفار که خون دلها خورده بود تا به دینهای دیگر اجازه نفس کشیدن بده- کسی مثل ملا عمر می یاد و مثل سلاطین صفوی امضا می کنه: "کلب آستان رضوی". بدبخت مردمی که پادشاهشان سگ درگاه یک بیگانه زن باره باشد.

Mahtab

قايقي خواهم ساخت، خواهم انداخت به آب. دور خواهم شد از اين خاك غريب كه در آن هيچ‌كسي نيست كه در بيشه عشق قهرمانان را بيدار كند

هفته نامه قهوه

وقتي از شيکم مردم ميزنن و ميفرستن براي مردم فلسطين ( که انگار خون اونا از مردم خودمون رنگين تره ) ديگه چه انتظاري از برادراي نيروي انتظامي ( که مسئول حفظ شدن امنيت و حرمت عزيزاني مثل تو و همه مردم ايران هستند ) داري؟ به عنوان یک ایرانی نسل سومی برای این زندگی تاسف می خورم و شرم میکنم. موفق باشی

Maysam

that's what they call photo journalism , you get offended you get hit and even you might get shot , that's what makes photography and journalism so exciting. I have no Idea what you're complaining about . you should have known better than that. and most important of all what do you expect from people who are stupid enough to do these sort of stuff , they are dumbest people in the world. in the nut shell , religion is for dumb people. you'll get over these sort of stuff. keep up the good work.

نگین

آخ نگو که دل پره . مرده شور این مملکت ببرن که هنوز آدم نشده. اینجاها دختر بودن که خودش گناه محسوب میشه. وقتی دوربین دستت باشه میشه گناه کبیره.